Henryków, 04.03.2019 r.

MATURA 2019

 

HARMONOGRAM EGZAMINÓW USTNYCH
W KATOLICKIM LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W HENRYKOWIE

 

 

Data

Przedmiot

Godz. rozp. egzaminu

           Skład Zespołu Egzaminacyjnego w KLO

 

9 maja 

piątek

Język rosyjski 

14.00

1. Janina Świderska – ZSP – przewodnicząca 

2. Dorota Hirkowska – SP nr 2 w Ziębicach

 

13 maja 

poniedziałek 

 

Język polski

13.00

1. Urszula Józwiszyn – ZSP – przewodnicząca

2. Sylwia Bernad – ZSP 

 

15 maja

środa

Język polski

10.00

1. Elżbieta Sobocińska – ZSP w Ziębicach –  przewodnicząca 

2. Agata Sobków – ZSP w Ziębicach

 

24 maja

czwartek

Język niemiecki

13.00

1. Magdalena Żurawska – 

2. Monika Obrocka – KLO 

 

25 maja 

piątek

Język angielski

 

11.15

1. Żaneta Dziedzic – ZSP – przewodnicząca 

2. Mariola Siembida – ZSP 

 


MATURA   2019

UWAGA: Harmonogram z wyznaczonymi godzinami egzaminów poszczególnych uczniów zostanie podany do 26 kwietnia 2019r.

 

 

EGZAMINY USTNE Z JĘZYKA POLSKIEGO

 

13 maja 2019 r., od. godz. 13.00

 

Skład Zespołu Egzaminacyjnego: 1. Urszula Józwiszyn – przewodnicząca, Sylwia Bernad – członek.

 

                LISTA ZDAJĄCYCH:

 

  1. Cechowski Kamil
  2. Dąbski Michał
  3. Frączak Paweł
  4. Hanisiak Mariola
  5. Kalicki Kacper
  6. Knoblauch Ewelina
  7. Latała Magdalena
  8. Łupkowski Gracjan
  9. Martyniak Matthew
  10. Petrus Miłosz
  11. Solarz Gabriela
  12. Widziak Wojciech
  13. Włodarczyk Mikołaj
  14. Wychodzka Natalia

 

15 maja 2019 r. od. godz. 10.00

 

Skład Zespołu Egzaminacyjnego: 1. Elżbieta Sobocińska – przewodnicząca, Agata Sobków – członek. 

 

           LISTA ZDAJĄCYCH:

 

  1. Balbuza Konrad
  2. Białokryty Katarzyna
  3. Dąbrowska Karolina
  4. Dudek Natalia
  5. Ilnicka Agnieszka
  6. Machalska Martyna
  7. Makara Łukasz
  8. Oleinic Adrian
  9. Ołota Krystian
  10. Stencel Wiktor
  11. Stepanoff Karolina
  12. Stępień Szymon
  13. Taczała Kacper
  14. Waleron Martyna
  15. Kupczak Krzysztof


MATURA   2019

 
EGZAMIN USTNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

24 maja 2019 r. od godz. 11.15

 

Skład Zespołu Egzaminacyjnego: 1. Żaneta Dziedzic – przewodnicząca, 2. Mariola Siembida – członek.

 

             LISTA ZDAJĄCYCH: 

 
  1. Balbuza Konrad
  2. Cechowski Kamil
  3. Dąbski Michał
  4. Frączak Paweł
  5. Hanusiak Mariola
  6. Kalicki Kacper
  7. Knoblauch Ewelina
  8. Kupczak Krzysztof
  9. Latała Magdalena
  10. Łupkowski Gracjan
  11. Makara Łukasz
  12. Martyniak Matthew
  13. Petrus Miłosz
  14. Solarz Gabriela
  15. Taczała Kacper
  16. Widziak Wojciech
  17. Włodarczyk Mikołaj
  18. Białokryty Katarzyna
  19. Stencel Wiktor
  20. Przepiórka Mateusz SM



MATURA   2019

 
EGZAMIN USTNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 

 

23 maja 2019 r., od godz. 13.00

 

Skład Zespołu Egzaminacyjnego: Magdalena Żurawska – przewodnicząca, Monika Obrocka – członek.

 

         LISTA ZDAJĄCYCH:

 
  1. Balbuza Konrad
  2. Dąbrowska Karolina
  3. Dudek Natalia
  4. Ilnicka Agnieszka
  5. Machalska Martyna
  6. Ołota Krystian
  7. Stepanoff Karolina
  8. Stępień Szymon
  9. Waleron Martyna
  10. Wychodzka Natalia
 

 

 

EGZAMIN USTNY Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO

 

 

9 maja 2019 r.,  godz. 14.00 

 

Skład Zespołu Egzaminacyjnego: Janina Świderska – przewodnicząca; Dorota Hirkowska – członek  

 

LISTA ZDAJĄCYCH:
 
1. Oleinic Adrian